Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Приютненська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04353184) був реорганізований і увійшов до складу Малинівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

заяви

ЗАЯВА

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту

містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Приютне  Гуляйпільського району Запорізької області»

 

1. Замовник та виконавець СЕО

Замовник проекту містобудівної документації – Приютненська сільська рада Гуляйпільського району Запорізької області (70241, Україна, Запорізька область, Гуляйпільський р-н, с. Приютне, вул. Шевченка, 46, e-mail: priyutrada@i.ua, тел. (06145) 90331).

 Виконавець – ФОП Лукашева О.А. (69002 м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 68-5).

2.Вид та основні цілі ДДП (документу державного планування)

Генеральний план та план зонування території с. Приютне Гуляйпільського району Запорізької області (далі  - Генплан та Зонінг) розробляється на всю територію с. Притне Гуляйпільського району Запорізької області.

Генплан розроблено на підставі рішення Приютненської сільської ради № 5 від 18.10.2017 р. «Про розроблення Генерального плану та плану зонування території с. Приютне Гуляйпільського району Запорізької області».

Генеральний план  населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови й іншого використання території населеного пункту.

Генеральний план розробляється і затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських і приватних інтересів. 

 

3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Розроблення Генплану та Зонінгу передбачає формування проектних рішень на всю територію села. Проектні рішення генерального плану охоплюють усі види діяльності, які провадяться або провадження яких заплановане в перспективі на території населеного пункту. На схемах  існуючих та проектних обмежень, що входять до складу графічної частини генплану, вказані санітарно-захисні, охоронні зони, зони охорони та інші обмеження за вимогами охорони здоров’я та захисту життя, природоохоронними вимогами, визначеними санітарно-гігієнічними нормами та природоохоронним законодавством.

У складі містобудівної документації звітом про стратегічну екологічну оцінку є розділ «Охорона навколишнього  природного середовища», який містить пропозиції щодо охорони навколишнього природного середовища, подолання та запобігання впливу проявів негативних природно-техногенних факторів для поліпшення життєвого середовища. В зазначеному розділі генерального плану у відповідності до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» визначається перелік існуючих та  запланованих об’єктів , які можуть бути віднесені до категорій видів планової діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля.

4. Ймовірні наслідки

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні;

б) для територій з природоохоронним статусом – відсутні;

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні.

5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

Альтернатива відсутня. Погоджений та затверджений генплан та зонінг є базовими документами для розроблення інших містобудівних та проектних матеріалів, галузевих та соціальних програм. Відсутність затвердженого генерального плану та плану зонування унеможливлює процедуру визначення функціонального призначення конкретної території населеного пункту для можливості надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, дозволів на проектування та будівництво інженерних мереж та споруд.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

            Основним критерієм під час стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації є її відповідність державним будівельним нормам, санітарним нормам і правилам України, законодавству у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Основні методи під час стратегічної екологічної оцінки: аналіз слабких та сильних сторін проекту містобудівної документації з точки зору екологічної ситуації; консультації з громадськістю щодо екологічних цілей; отримання зауважень і пропозицій до проекту містобудівної документації; проведення громадського обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації.

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування.

            В цілому розроблений у відповідності до державних будівельних норм, санітарних норм і правил проект містобудівної документації не матиме негативних наслідків виконання документа державного планування.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

Структура та зміст звіту про стратегічну екологічну оцінку повинні відповідати ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання

Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна подавати у письмовій формі до Приютненської  сільської ради Гуляйпільського району Запорізької області (70241, Україна, Запорізька область, Гуляйпільський р-н, с. Приютне, вул. Шевченка, 46) та електронному вигляді

(e-mail: priyutrada@i.ua).

  Громадське обговорення триває 15 днів дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Приютненської сільської ради (http://priyutne.rada.org.ua) та у друкованих засобах масової інформації («Голос Гуляйпілля», «Районка»), а саме з 27.02.2020 року до 12.03.2020 року (ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»)

 

 

 

 

 

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *