Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Приютненська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04353184) був реорганізований і увійшов до складу Малинівської громади

Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Регуляторний акт про встановлення місцевих податків та зборів та затвердження положень до них на 2017 рік

Повідомлення

Відповідно до наказу Держспоживстандарту від 11.10.2010 року № 457, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Приютненська  сільська рада повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту - проект рішення   Приютненської  сільської ради „ Про встановлення    місцевих  податків  та  зборів та затвердження положень до  них   на  2017   рік ”.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, забезпечення відповідних надходжень до сільського бюджету;

-   забезпечення дотримання вимог діючого законодавства щодо місцевих
податків і зборів;

- відкритість процедури, прозорість дій органу місцевого самоврядування при
вирішенні питань, пов'язаних зі встановленням місцевих податків і зборів».

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України,  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 70241, Приютненська  сільська рада, вул.Шевченка,46 , село Приютне, Гуляйпільського  району Запорізької області, тел., факс(06145) 90-3-31.

З метою одержання зауважень та пропозицій проект регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу буде розміщено на дошці оголошень сільської ради та на офіційному веб сайті сільської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на адресу: 70241, Приютненська  сільська рада, вул. Шевченка,46,  с.Приютне, Гуляйпільського району Запорізької області, тел. 90-3-31 або на адресу електронної пошти (e-mail): pryutrada@i.ua

Голова комісії                               О.О.Товстун

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування